Etulevykalvo LASER (decal, waterslide) (PARAS LAATU USA:sta)
3,99 €
3,18 €
Ei varastossa
Loppu varastosta
Tuotekoodi
921-decallaserUSA
Helppo tapa tehdä professionaalisen näköisiä etulevyjä, logoja yms laser tulostimella... Nämä ovat erittäin hyvälaatuisia!
Todella kätevä tapa tehdä professionaalisen näköisiä etulevyjä, tekstejä, logoja yms vahvistimiin, kitaroihin jne. Kuva tulostetaan kalvolle, jonka jälkeen kalvoa liuotetaan lämpimässä vedessä, jolloin kuva irtoaa ja se voidaan asettaa haluttuun paikkaan. Annetaan kuivua ja lakkaa äälle... Voidaan kiinnittää melkein materiaaliin kuin materiaaliin. HUOM: Tarkista manuaalista tai valmistajalta että oma tulostin hyväksyy tällaisen materiaalin ja muuta tulostinasetuksista tulostusmateriaaliksi kalvo tms. Noin 1-2%:lla on ollut ongelmia, yleensä uusien halvemman luokan lasereiden kanssa.
Huom. merkki vaihtunut. Uusi materiaali on kiinnitetty paksummalle paperille minkä vuoksi tulostus ongelmia todennäköisyys pienenee entisestään. Koko jenkkien "A4" eli 8 1/2 x 11" = 21.6 x 27,94mm. Säädä tulostinasetuksista paperin koko oikeaksi.
Tuotekoodi | 921-decallaserUSA |
---|---|
Barcode | 9900000190804 |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought